شماره تماس : 02144308727 - 09190919092
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
Sepantamehr-logo-one
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سوالات متداول

در این قسمت ممکن است به سوالات شما پاسخ داده شده باشد
جهت بهبود دریافت خدمات مطالعه نموده یا سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید

سوالات مربوط به آزمون های فنی و حرفه ای

جواب: آزمون های فنی و حرفه ای دارای دو مرحله است، مرحله اول آزمون تئوری که مدتی است بصورت آنلاین برگزار می شود و آزمون عملی که پس از قبولی در آزمون تئوری زمان آن مشخص و کارآموز در آن شرکت می نماید و پس از قبولی در آزمون عملی گواهینامه مهارت صادر می گردد
جواب: آزمون های فنی و حرفه ای دارای هزینه های تفکیکی به شرح زیر است: هزینه مشاوره هزینه ثبت نام هزینه آزمون هزینه صدور گواهینامه جهت اطلاع از مبلغ هزینه ها لطفا به قسمت هزینه های آزمون مراجعه نمایید.
جواب: در صورت مردودی در آزمون عملی تاریخ آزمون عملی مجدد برای شما تعیین می گردد که در آزمون عملی مجدد شرکت خواهید کرد، در صورت مردودی در آزمون عملی مجدد قبولی آزمون تئوری شما نیز غیر معتبر شده و باید کلیه مراحل را از ابتدا شروع نمایید.
جواب: اگر در آزمون تئوری مردود شوید باید هزینه آزمون تئوری را مجددا پرداخت و پس از تعیین زمان آزمون تئوری در آن آزمون شرکت نمایید، در صورت مردودی در آزمون مجدد تئوری باید ثبت نام اصلی شما در موسسه تکرار گردد و این کار شامل پرداخت کل یا بخشی از هزینه ثبت نام می باشد.

سوالات مربوط به اخذ دیپلم رسمی

جواب: کلیه افرادی که مدرک تحصیلی آنها سیکل به بالا هست می توانند دیپلم کاردانش دریافت کنند.
جواب: زمان اخد دیپلم به شرایط اولیه دانش آموز بستگی دارد و مواردی چون رشته انتخابی کاردانش می تواند در زمان اخذ دیپلم تاثیر گذار باشد، لذا تبلیغاتی که در آن زمان مشخص شده لزوماً برای همه متقاضیان قابل اجرا نیستند.
جواب: شاید افرادی باشند که دیپلم دارند ولی با توجه به رشته مورد نظر در دانشگاه یا درخواست کار با شرایط پذیرش خاص نیاز داشته باشند در رشته مورد نظر ثبت نام نمایند و دیپلم دیگری علاوه بر آن دیپلمی که دارند دریافت نمایند.
جواب: آقایانی که مشمول خدمت سربازی هستند به هیچ عنوان نمی توانند در مدرسه ثبت نام کنند و باید حتما وضعیت خدمت خود را با مراجعه به مراجع ذیربط مشخص نمایند ولی برای دریافت گواهینامه مهارت یا همان دروس مهارتی که در آموزشگاه می گذرانند نیازی به کارت پایان خدمت نیست.

سوالات مربوط به آزمون بین المللی ICDL

جواب: خیر، در مدارک صادره از سوی بنیاد جهانی ICDL ایران نمره ثبت نمی شود، افرادی که نیاز به ارائه مدرک با نمره هستند می توانند در کنار درخواست صدور گواهینامه درخواست صدور گواهی ضمن خدمت داشته باشند، که در این گواهی نمره به همراه مدت ساعت آموزش قید شده است و بهترین شرایط برای ارائه ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی را دارد.
جواب: جهت اطلاع از لیست دوره های بنیاد جهانی ICDL ایران اینجا کلیک کنید.
جواب: خیر، در مدارک صادره از سوی بنیاد جهانی ICDL ایران مدت آموزش ثبت نمی شود، افرادی که نیاز به ارائه مدرک با مدت آموزش هستند می توانند در کنار درخواست صدور گواهینامه درخواست صدور گواهی ضمن خدمت داشته باشند، که در این گواهی مدت آموزش به همراه نمره قید شده است و بهترین شرایط برای ارائه ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی را دارد.
جواب: جهت اطلاع از لیست هزینه های ثبت نام و صدور گواهینامه بنیاد جهانی ICDL ایران اینجا کلیک کنید.

سوالات مربوط به ثبت نام در دوره های آموزشی

جواب: شما حتما باید قبل از ثبت نام با واحد مشاوره به صورت حضوری، تلفنی یا آنلاین مشاوره و سپس در دوره مورد نظر ثبت نام نمایید.
جواب: شما می توانید از قسمت ثبت نام آنلاین که در وب سایت قرار دارد اقدام به ثبت نام در دوره های آموزشی نمایید، اگر هم تمایلی به ثبت نام آنلاین ندارید می توانید با مراجعه به نزدیک ترین شعبه اقدام به ثبت نام نمایید.
جواب: شرایط پرداخت شهریه در بیشتر دوره های آموزشی ما به صورت اقساط است اما در زمان عقد قرارداد به صورت دقیق مشخص خواهد شد.
جواب: بله تمامی دوره های آموزشی دارای گواهینامه های معتبر هستند، اما شرایط و هزینه های آنها متفاوت است.

پاسخ خود را در بخش سوالات متداول نیافتید؟

سوال خود را در کار زیر وارد نمایید و دکمه ارسال سوال را بزنید.

[gravityform id="4" title="true" description="true"]