آموزش زبان فرانسه روباچندنکته راحت یاد بگیر

میخایی بری فرانسه و هنوز نمی تونی به خوبی  فرانسوی صحبت کنی !از خودتون میپرسید چجوری میتونم راحت فرانسوی حرف بزنم؟ زبان فرانسه سخته چجوری راحت یاد بگیرم ؟ نگران نباشید ! تواین مقاله یه سری  نکاتی بهتون میگیم که راحتتر فرانسوی حرف بزنی! پس با ما همراه باشید و این مطلب رو از دست ندید!

آموزش زبان فرانسوی
چگونه زبان فرانسه یادبگیریم؟
 • با واژگان شروع کنید .

یک زبان قبل از هر چیزی واژگان است کلمات مانند آجرهایی هستند که به شما امکان می دهند گفتمان بسازید و به تبادل بپردازید. پس بهتر است یادگیری زبان فرانسه رو با واژگان شروع کنید برای خود اهداف درازمدت و قابل دستیابی قرار دهید مثلا با 30کلمه در روز میتوانید در سه ماه موفق به یادگیری 70 درصد از زبان فرانسه شوید.یادگیری کلمات یک فرایند است و بخاطر آوردن آنها فرآیند دیگری است! برای  اینکه راحتتر به خاطر بیاورید، باید مرتبا مرور کنید.

حافظه مابه صورت چرخه ای کار می کندوبرای ذخیره صحیح ، مغز شما باید چندین بار موارد را چاپ کند. مرتباً بررسی های عمومی را انجام داده و برگه هایی را که قبلاً آموخته اید دوباره مرور کنید. این به شما امکان می دهد کلمات را هنگام گفتن فراموش نکنید! روی همه اشیاء موجود در آپارتمان یا خانه خود ، یک برچسب را با نام شیء به زبان فرانسوی قرار دهید.میتوانید کلمات را در موضوعات طبقه بندی شده قرار دهید مثلا :

 • اشیاء روزمره
 • ابراز احساسات, خصوصیات ,سلیقه ها و …
 • راهنمایی خواستن
 • خود را به زبان فرانسوی ارائه دهید.

در میان بسیاری از کتاب های واژگان ، میتوانیم  به طور خاص به این موارد توجه کنیم:

 •  روش Assimil  مجموعه کتاب هایی را به طور خاص برای یادگیری زبان فرانسه  گرد هم آورده است.
 • نسخه های ناتان و جعبه آغاز فرانسوی برای بیگانگان این شامل یک روش یادگیری و CD است تا بتوانیدروی درک شنیداری خودکار کنید.
 • نسخه های الیپس که کتاب های کاملی را برای یادگیری زبان فرانسه ارائه می دهند.
 • نسخه های Didier  به ویژه با کتاب 100٪  FLE ، واژگان اساسی فرانسوی

 

 

دستور زبان فرانسه برای ساختن جملات بهتر
دستور زبان فرانسوی برای ساختن جملات بهتر

 

 

 • زبان فرانسه نه تنها واژگان است ، بلکه گرامر نیز هست.

دستور زبان چیزی است که ساختار جملات را ممکن می سازد این مشکل ترین قسمت یک زبان و به ویژه زبان فرانسه است ، اما شما باید خیلی سریع خود را در دستور زبان غوطه ور کنید. قبلاً گفتیم که باید با واژگان شروع کنیم. اما در واقعیت ، شما نباید صبر کنید تا یادگیری 1000 کلمه واژگان را قبل از شروع گرامر به پایان برسانید.

به عنوان مثال ، یک هفته پس از شروع یادگیری واژگان ، یادگیری گرامر و پیوستگی را شروع کنید. یک کتابچه راهنمای جامع یادگیریزبان فرانسه را انتخاب کنید ، که شامل واژگان ، دستور زبانها و ترکیبات است. خصلت کتابهای درسی این است که به شما امکان می دهد همزمان واژگان ، گرامرها و ترکیبات را یاد بگیرید.

به عنوان مثال،شما لیستی از واژگان را یاد می گیرید وبا استفاده از جملات واژگانی که تازه آموخته اید ، قواعد دستور زبان و ترکیبات را یاد می گیرید. این کمک می کند تا مشکلات بهتر در مغز حل شود. میبینید که دستور زبان فرانسوی به هیچ وجه آسان نیست مطمئن باشید اگر در ابتدای این کار دشواری های بسیاری را تحمل کردید ، کاملاً طبیعی است.

شایدچند روز یا چند هفته طول بکشد تا با ساختار جملات فرانسه آشنا شوید از این رو یک مزیت دارد که خیلی زود شروع به کار بر روی گرامر  کنید.

مانند واژگان و کارت هایی را با قوانین دستور زبان اصلی تهیه می کنید.

 

به فرانسوی بخوانید و بنویسید.شروع مطالعه زبان فرانسوی کنید. به فرانسوی بنویسید
به فرانسوی بخوانید و بنویسید.

 

 • به فرانسوی بخوانید و بنویسید.

برای اینکه در فرانسوی پیشرفت خوبی داشته باشیدپس از چند هفته ، به شروع مطالعه زبان فرانسوی کنید

مثلا خواندن مقالات مطبوعاتی ،کودکان ،رمان و … هرکاری که شما را به آن علاقه مند می کند!خواندن به شما امکان می دهد کلمات آموخته شده را مشخص کنیدوبهتر مطالب را به خاطر بسپارید.

به فرانسوی بنویسید. نوشتن یک ابزار بسیار مفید است. آنچه را که می نویسید آسانتر به خاطر می آورید.

آموزشگاه زبان سپنتامهر با افتخار یکی از آکادمیک ترین و بهترین دوره های آموزش فرانسه را ارائه می کند.

دوره هایی که در این آموزشگاه فرا میگیرید از اصول زبان فرانسه تبعیت می کند.آموزش زبان فرانسه در این آموزشگاه  طبق قوانین مشخص شده در دانشگاه های فرانسه تدریس می شود.