نحوه تدریس و آموزش زبان انگلیسی در آموزش امروزی
یاد گرفتن زبان انگلیسی امروزه یکی از سخت ترین مقوله های برای دانش آموزان و زبان آموزان است در حالی که یاد گیری آن یکی از پیش پا افتاده ترین و آسانترین راه برای علاقمندان،زبان آموزان،دانش آموزان گرامی است.شما علاقمندان به یاد گیری زبان انگلیسی میتوانید با ثبت نام در کلاس های زبان خارجی مجتمع آموزشی سپنتا مهر زبان انگلیسی را براحتی یادبگیرید.در کلاس های زبان دپارتمان های مجتمع ما با استفاده از روش ها و متدهای تدریسی روز دنیا به شما به آسانی زبان انگلیسی را یاد میدهند.زبان انگلیسی یکی از زبان های بین المللی و پر کابرد در حوزه های تجارت،گردشگری،اقتصاد،تحصیلی و سیاسی در جهان امروزه است.زبان انگلیسی

یادگیری لغات انگلیسی به صورت کاربردی= با ایجاد رابطه بین لغات انگلیسی از طریق ویدئوهای آموزشی، استفاده از لغات و نحوه تلفظ صحیح اوون‌ها در لهجه‌های مختلف رو بهتون یاد میدیم. شاید براتون جالب باشه که بدونین زبان انگلیسی از ۱,۰۱۹,۷۲۹  لغت تشکیل شده ولی حدود ۳۰۰۰ کلمه انگلیسی، تقریباً ۹۵ درصد از متون رایج زبان انگلیسی (از جمله اخبار، وبلاگ‌ها، و غیره) را پوشش میده، چون زبان انگلیسی از ساختاری یکسان برای تلفظ (Pronunciation) استفاده نمیکنه در ویدیوها میتونید چندین بار تلفظ یک عبارت رو چک کنید تا کاملا یادش بگیرید. دروس رایگان لغات را در آموزش زبان انگلیسی میخوانیم .

آموزش گرامر زبان انگلیسی =گرامر انگلیسی رو به طور کلی میشه به زمان‌ها (Tenses)، وجه جملات، حروف تعریف، اضافه، ربط  و… تقسیم کرد، زمان‌های به کار برده شده در انگلیسی و روش گرامری اون‌ها با فارسی تا حدودی متفاوت هستن. تمام دروس اپلیکیشن و بخش رایگان آموزش زمان، گرامر رو به صورت کاربردی آموزش میدن، در حقیقت با یادگیری زبان کاربردی نیازی به حفظ کردن فرمول‌های گرامر نیست.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی = همه ما فارسی زبانان این مشکل رو داریم که با دونستن کلی کلمه به زبان انگلیسی و یادگیری قواعد سخت گرامری، نمی تونیم روان انگلیسی صحبت کنیم، یکی از هدف‌های اصلی مجتمع آموزشی سپنتا مهر و بخش آموزش رایگان زبان انگلیسی در این صفحه کمک به شما برای روان کردن مکالمات روزمرتون هست. این دروس چون به صورت ویدیویی آماده شدن و در کنارشون مقالات فوق العاده‌ای هم براتون آورده شده، مشکل مکالمه شما رو برای همیشه حل میکنن. یادگیری ضرب‌المثل‌های انگلیسی هم به جذابیت مکالمات شما دو چندان اضافه میکنه.

آموزش زبان با روش‌های جذاب و تفریحی =یکی دیگه از مطالبی که در بخش با هم میخونیم روش یادگیری زبان به طور جذابه، جدا از اپلیکیشن آموزش زبان که به شیوه گیمیفیکیشن (Gamification) طراحی شده و خیلی هم جذابه، تو مقاله‌های بخش آموزش رایگان روش آموزش زبان با موسیقی، یادگیری زبان با تماشای فیلم‌های سینمایی، کتاب داستان یا حتی بازی‌های کامپیوتری رو بهتون یاد میدیم. مقاله‌های این سبک رو از دست ندید.

استفاده از اپلیکیشن برای یادگیری زبان انگلیسی=در زمان استفاده از اپلیکیشن برای یادگیری زبان بخش مهمی از یادگیری زبان از طریق تماشای ویدئوهای آموزشی صورت میگیره. این ویدئوهای آموزشی فضایی مشابه یک کلاس رو برای شما شبیه‌سازی می کنن و با بیانی ساده مطالب آموزشی را به بیننده منتقل میکنن. در این سبک یادگیری زبان کلیه مطالب در قالب موضوعات کاربردی دسته‌بندی شده و در خلال آموزش این موضوعات، نکات گرامری و واژگان وابسته نیز به زبان‌آموز آموزش داده میشه. در کنار اون‌ها زبان‌آموز می تونه از معلم خصوصی استفاده کنه و هر زمان و هر مکان که اراده کرد زبان یاد بگیره.